Açık Pzt - Cuma 10:00-18:00
Açık Pzt - Cuma 10:00-18:00

Dış Seo Çalışması

Çalışma Detayları

Dış SEO İşlemi iç SEO ile ilgili optimizasyon işlemi bitmiş bir internet web sitesinin, Diğer web sitelerinden ve sosyal medya sitelerinden link alınarak iyileştirme çalışmalarına verilen addır.

 

Detaylar

Dış SEO işlemi sitelerden ve sosyal medyalardan görsel ve ya metin üzerinden alınan backlinkler üzerinden yapılan bir işlemdir. Alınan backlinklerin kalitesine göre sitenizin SEO sıralaması ve kalite puanlaması yükselecektir ve SEO Çalışması desteklenecektir. 

DIŞ SEO YAPILMADAN SEO İŞLEMİ YAPILIR  MI ? 

Güncel kriterlere göre bu mümkündür. Fakat bu süreci dışarıdan alacağınız bir destek olmadan sağlamak isterseniz, sitenizi ziyaret eden kişilerin farklı platformlarda sitenizi tanıtmanızı sağlamanız kalıcı ve kesin bir sonuca sizi ulaştırabilir. Bu nedenle bu bahsettiğimiz unsur sağlanması durumunda en gerçekçi ve rekabetçi sonucu ortaya koymuş olacaksınız.

Work Medya İstanbul SEO Ajansı tüm bu çalışmaları Uzmanları vasıtasıyla sizler için sağlamaktadır.

1000
Müşteri
1000
Website
0%
Mutluluk
0
Yıllık Tecrübe

Backlink Profil Analizi

Siteniz için daha önceden sağlanmış backlink profilleri çıkartılarak rapor oluşturulur. Uygun olmayan backlinkler reddedilir.

İç Seo Denetimi

Site içerikleriniz, H Etiketleri, Açıklamalar vb unsurlar uzmanlarımız tarafından titizlikle incelenir. Çıkan rapor doğrultusunda düzenlemeler yapılır.

Link İnşa İşlemleri

Site raporunuza göre ve anahtar kelimelerinize göre kalıcı link güncellemeleri yapılır. Bu sayede Seo çalışmasını etkileyecek olumsuz link çıkışları düzenlenir.

Sonuç

Tüm düzenlemeler gerçekleştikten sonra sitenizin yükseliş grafiği ortaya çıkartmak için gerekli optimizasyonlar sağlanır ve hızlı kesin sonuç elde edebilirsiniz.

Referanslarımız

Work Medya ile Başarıya Ulaşmış Çalışmalar

Sorularınız mı var ?

Bilgi taleplerinizi ve Sorularınızı bize ulaştırın. Uzmanlarımız yanıtlasın.

 Email [email protected]

 Bizi Arayın! +90 212 327 33 27

    WhatsApp Whatsapp İletişim