Açık Pzt - Cuma 10:00-18:00
Açık Pzt - Cuma 10:00-18:00

Seo Çalışması

Seo Çalışması ve Yapılan İşlemler

Seo çalışması; Arama motoru ile Site arasında iletişime sağlayan ve bu sayede sitenizin arama motorunda sıralama almasını sağlayan bir çalışmadır. Work Medya uzmanları öncelikle sitenizin analiz sonucu sonrasında İç ve Dış Seo anlamında çalışmaları titizlikle sürdürmektedir. 

Site Analizi

Siteniz işleme alınmadan önce İç ve Dış Seo analiz raporu çıkartılır. 

Sayfa Optimizasyonu

Sayfalarınızda bulunan içeriklerin SEO uyumluluğu için H etiketleri, Meta Açıklamalar, link Yapıları vb unsurlar düzenlenmektedir.

Link Oluşturma

İçeriklerinize uygun iç linkler düzenlenmektedir. Aynı zamanda Backlink çalışmaları Anahtar kelimeleriniz ve sitenize uygun bir şekilde sağlanır.

Rakip ve Sektör Analizi

SEO çalışmaları için belirlediğiniz Anahtar Kelimeler ile ilgili rekabet durumu ve rakiplerinizin çalışmaları hakkında rapor hazırlanır.

İlk sayfa Garantili SEO çalışması Hakkında

Google İlk Sayfada olmanız en işlek caddede dükkanınız olması gibidir. Bunu sağlayacak unsur ise SEO çalışmasıdır. Work Medya siteniz için en uygun olan yöntemi belirleyerek çalışmanızı sürdürür. Work Medya bir Google Partner ajansıdır. Tüm çalışmalar Google Kriterleri doğrultusunda yapılmaktadır.

1000
Clients
1000
Optimized Websites
0%
Satisfaction
0
Years Of Services

Yaptığımız Bazı Çalışmalar

Work Medya uzmanları tarafından yapılan bazı çalışma örnekleri

Sorularınız ve Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz

Tüm Sorularınız için biz buradayız. Uzmanlarımız en kısa sürede bilgi isteğiniz veya sorularınız için size dönüş yapacaktır.

 Email [email protected]

 Bizi Arayın! +90 212 327 33 27

    WhatsApp Whatsapp İletişim