Açık Pzt - Cuma 10:00-18:00
Açık Pzt - Cuma 10:00-18:00

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitenize trafik almanın dünyadaki en ucuz yöntemi SEO'dur.
Organik arama sonuçlarında ilk sayfada listelenmek markanız ve Google kullanıcıları arasında bir güven ilişkisi kurar.

Work Medya; 30 Yılı Aşkın Reklamcılık Deneyimi ile Profesyonel Anlamda Google Seo Hizmeti Vermektedir.

SEO Nedir? Bir de bizden dinleyin

“SEO, ingilizce bir kısaltma olmakla birlikte, “Search Engine Optimization” olarak açılımı yapılmaktadır. Türkçe’ye çevirdiğimizde ise; “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir. Google, Yandex, Bing v.b. arama motorları kullandıkları tarayıcılar(botlar) sayesinde web sayfalarında taramalar gerçekleştirir. Taranan web sayfaları içerik ve anlam bakımından analiz edilmesinin ardından arama sonuçlarında listelemek üzere dizinlere kayıt edilir. Türkiye’de en çok kullanılan arama motoru %98+ oran ile Google’dır. SEO uzmanları çalışmalarında Google’ı baz almaktadır. Google, arama sonuçlarındaki sıralamaları belirleyen 200+ ana başlıkta değerlendirilen algoritmaları bulunmaktadır.Arama sonuçlarındaki organik rekabete her geçen gün yeni web sayfalarının dahil olması ve Google algoritmalarında yapılan güncellemelerden kaynaklı arama sonuçlarındaki sıralamalarda değişiklikler meydana gelmektedir.

SEO Nasıl Yapılır? SEO Çalışmalarının Kapsamı

Aşağıda detaylarını paylaştığımız teknik analiz, anahtar kelime araştırması ve rakip analizinin ardından hazırlanan checklistler ve elde edilen tüm dataların detaylı şekilde incelenmesinin ardından hedeflemeler yapılır. Oluşturulan iş akışları ile birlikte çalışmalara başlanır.

 • Teknik Analiz: Teknik SEO analizleri, web sitenizin arayüzü ve kullandığınız içerik yönetim sisteminin SEO’ya uyumluluğunu ortaya çıkarmak için yapılan çalışmalar.
 • Anahtar Kelime Araştırması: Anahtar kelimeler, sadece SEO çalışmaları için değil, dijital pazarlamada yol gösteren bir pusula gibidir. Doğru anahtar kelime analizi ile daha nitelikli hedefleme yapabilir, dönüşüm oranlarınızı arttırabilirsiniz.
 • Rakip Analizi: Google arama sonuçları sayfasında (SERP), Rakiplerinizin sıralama ve içerik bakımından güçlü ve zayıf yönlerini analiz ediyoruz.
 • Site Dışı Çalışmalar (OFF Page SEO): Web sitenizin Google sıralamalarını yükseltmek için farklı kaynakların kullanılmasına site dışı Seo çalışmaları diyoruz.

Ücretsiz SEO Analizi

  30 dakika içerisinde websitenizin kapsamlı SEO analizi size iletilecektir.

  SEO çalışması websitenizdeki metriklerin Google algoritmasının belirlediği kurallara göre düzenlenmesi anlamına gelir. SEO analizi ise sitenizdeki Google uyuşmazlıklarının raporunu sunmaktadır. Bu rapor Google’da üst sıralara yerleşmek için düzeltmemiz gereken hataların bir listesidir diyebiliriz. Work Medya uzman kadrosu ve 30 yıllık deneyimiyle sizin için en verimli SEO çalışmasını yapabilir. Bizimle iletişime geçin, SEO analizini çıkartalım ve teklifimizi iletelim!

  SEO Çalışmalarının Süreci

  Analiz

  Web sitenizi ve rakiplerinizi analiz ediyoruz.

  Strateji

  Rakipleriniz arasından sıyrılmanız için yol haritası çıkarıyoruz.

  İş Akışı

  Güçlü bir SEO çalışması planlama olmadan yapılamaz.

  İzleme ve Raporlama

  İnternetteki görünürlüğünü takip ediyor ve raporluyoruz.

  Seo Fiyatları ve Seo Hizmeti Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Hemen İletşime Geçin !