Açık Pzt - Cuma 10:00-18:00
Açık Pzt - Cuma 10:00-18:00

Yandex ve Bing Reklamları

Dünyaya Açılın

Öncelikle, Yandex reklamları günümüzde öne çıkan gündemlerden biridir. Yandex reklamları, Google AdWords ile kıyaslandığında çok daha mantıklı bir seçimdir.

Yandex ve Bing Reklamları Size Ne Sağlar ?

Öncelikle, Yandex reklamları günümüzde öne çıkan gündemlerden biridir. Yandex reklamları, Google AdWords ile kıyaslandığında çok daha mantıklı bir seçim. Peki, neden ikisi kıyaslandığında Yandex reklamları daha öne çıkıyor? Buna neden olan faktörlerden biri maliyet. Yandex reklamları maliyet açısından bakıldığında çok daha ekonomik bir tablo çiziyor. Bir diğer sebep ise Yandex, Türkiye pazarında yatırımlar yaparak daha çok kullanıcı kazanıyor. Spam sitelerden arındırılmış bir arama motoru olan Yandex, kullanıcılara daha temiz bir kullanım sağlıyor. Ayrıca Yandex’e reklam vermek için internet sitesine de ihtiyaç yok. Yurt dışına da reklam verebilme avantajını bulunduran Yandex, kullanıcılar için iyi bir deneyim sağlıyor.

İçerisinde görsel ve video aramaları, çeviri hizmeti ve harita seçeneği gibi opsiyonlar barındıran Bing, Microsoft bünyesinde oluşturulmuş ve Yahoo ile rekabet içinde olan bir arama motorudur. En popüler arama motorlarından biri olma özelliğine sahip olan Bing, uygun fiyatlar karşılığı reklam hizmeti ile arama motorları arasında en çok gelir sağlayan arama motorlarından biridir. İstenilen hedefe ulaşma bakımından diğer arama motorlarına göre üstünlüğe sahip olan Bing, insanlara kaliteli bir reklam hizmeti sağlamaktadır. Yandex ve Bing Reklamları, düşük maliyet ile yüksek geri dönüşün sağlandığı reklamasyon kanallarıdır. İki arama motorunun da Türkiye’deki bilinçli kullanıcı sayısının artması da avantajlarından biridir.